ARTI YAŞAM Danışmanlık

Berard Ait İşitsel Algı Yöntemi ve Nasa teknolojili Play Attention Hakkında TRT Haber proğramına vermiş olduğumuz Röportaj.

 

“İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır; kendisi bile şaşırır, çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçler uyandırılıp, eyleme geçirilebilirse o kişinin hayatında büyük bir devrim yer alırdı.” Orison Swett MARDEN

Bizler; bilimsel yöntemler, etik değerler, çözüm odaklı uygulamaları kullanarak, sağlıklı bireyler, sağlıklı aileler, sağlıklı nesiller ilkesi ile yola çıktık.

Pek çoğumuz, başa çıkamadığımız durumları arkadaşlarımız, ailelerimiz ya da kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle paylaşırız, bazen de kişisel gelişim kitaplarını okuruz. Sıkıntı içinde olduğumuzda bu seçeneklerin bir ya da bir kaçı yeterli rahatlamayı sağlayabilir ve daha çok yardım almaya gerek duymayabiliriz. Ancak bazı durumlar ve bazı kişiler için bu girişimler yetersiz kalır ve çaresizlik, ümitsizlik, mutsuzluk, başarısızlık hayatın vazgeçilmezi olur. Danışmanlık hizmetleri sorun çözmeye yönelik olması, bunun için bir bilimsel teknikleri ve yaklaşımları bünyesinde barındırması ve pek çok disiplini bu amaç için kullanması yönüyle çok önemlidir.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

HABERLER & MAKALELER

Güncel haberler ve bilgilendirme makaleleri.

Konusunda Uzman Ekibimiz İle Sizlere Hizmet VeriyoruzDetaylı Bilgi
DANIŞAN YORUMLARI

Tecrübeli kadrosuyla samimiyet ve güven

Tecrübeli kadrosuyla samimiyet ve güven ortamında fayda sağlayan bir iletişim bulacaksınız

Raziye Açıkgöz

Çalışanlar çok ilgili.Özellikle mine hanım

Çalışanlar çok ilgili.
Özellikle mine hanım ın ilgi ve alakası için teşekkür ederim 😊.
İyi insanlar iyiki varlar😊

Nagihan Salık

Deneyimli,ilgili ve güler yüzlü bir

Deneyimli,ilgili ve güler yüzlü bir kadronuz var. Sorunlarımızın çözümü ve sorunlarımıza yaklaşımınız gercekten güzel.Teşekkür ederim.

Yasemin Bilgin

Artı Yaşam Danışmanlık merkezinden kardeşim

Artı Yaşam Danışmanlık merkezinden kardeşim için Berard hizmeti aldık. Hizmet sonucunda kardeşimdeki olumlu değişimler bizi çok mutlu etti. Bunun için Artı Yaşam Danışmanlık merkezine güler yüzlü ve tecrübeli ekibi için çok teşekkür ederiz.

Mustafa Koman

Samimi ve içten bir ilgiyle,

Samimi ve içten bir ilgiyle, profosyonel ve çözüm odaklı bir yaklaşım gösteriyorlar. Dinliyorlar ve yönlendirerek konuşturuyorlar.
Çok faydasını gördük. Daha sakin, daha mantıklı düşünmemizi sağlıyor ve anlayışımızı geliştiriyorlar.
Teşekkürler.

Paul Walker

Gerçekten işlerini samimi, içten,

Gerçekten işlerini samimi, içten, özverili şekilde yapıyorlar.Burası klinik değil bir yuva….geldik ve gerçekten çok faydalandık. Özellikle gençler ve çocuklar noktasında çok profesyoneller…Bütün çalışanlara sonsuz teşekkürler ve sevgiler. ❤

Semiha Duru

Kızım için Berard yaptırdık ve

Kızım için Berard yaptırdık ve sonuçlarını görmeye başladık. Ters harfler çok azaldı, içine kapanıklığı gitti konuşması ilerledi, toplum içine adapte olmasında iyileşmeler oldu. Herkese bu yöntemi tavsiye ediyorum.

Ahmet YILMAZ

Kızım için gittik çok çok

Kızım için gittik çok çok olumlu dönüşler aldık. Hocamıza ve ilgili herkese çok teşekkür ederim.

Vaner Uysal

demet altunel

Artı yasam benim icin Mine hanim demek .Mine hanim ne demek derseniz abla demek dost demek kardeş demek nefes demek .Bana kattıklarını kazandırdıklarını asla unutamam.Omrumun sonuna kadar duacisiyim,Bana sen de varsın bu hayatta hatta herşeyden önce herkesten önce kendin varsini öğreten kişi Rabbim iyi ki çıkarmış seni karşıma🥰🥰🥰🥰

demet altunel
rating fields
05459019617