Başarısızlık Yoktur. Henüz Denenmemiş Yollar Vardır.artiyasamdanismanlik@gmail.com
Başarısızlık Yoktur. Henüz Denenmemiş Yollar Vardır.artiyasamdanismanlik@gmail.com

ARTI YAŞAM Danışmanlık

“İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır; kendisi bile şaşırır, çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçler uyandırılıp, eyleme geçirilebilirse o kişinin hayatında büyük bir devrim yer alırdı.” Orison Swett MARDEN

Bizler; bilimsel yöntemler, etik değerler, çözüm odaklı uygulamaları kullanarak, sağlıklı bireyler, sağlıklı aileler, sağlıklı nesiller ilkesi ile yola çıktık.

Pek çoğumuz, başa çıkamadığımız durumları arkadaşlarımız, ailelerimiz ya da kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle paylaşırız, bazen de kişisel gelişim kitaplarını okuruz. Sıkıntı içinde olduğumuzda bu seçeneklerin bir ya da bir kaçı yeterli rahatlamayı sağlayabilir ve daha çok yardım almaya gerek duymayabiliriz. Ancak bazı durumlar ve bazı kişiler için bu girişimler yetersiz kalır ve çaresizlik, ümitsizlik, mutsuzluk, başarısızlık hayatın vazgeçilmezi olur. Danışmanlık hizmetleri sorun çözmeye yönelik olması, bunun için bir bilimsel teknikleri ve yaklaşımları bünyesinde barındırması ve pek çok disiplini bu amaç için kullanması yönüyle çok önemlidir.

Konusunda Uzman Ekibimiz İle Sizlere Hizmet VeriyoruzDetaylı Bilgi